Flash Capture softّ
FlashCapture نام نرم افزاری می باشد که کاربران با نصب آن بر روی سیستم خود می توانند به راحتی اقدام به ذخیره سازی فایل های فلش از وبلاگها و یا وب سایت ها نمایند. این نرم افزار این امکان را به کاربران می دهد تا تنها با یک کلیک اقدام به ذخیره سازی فایل ها و تصاویر فلش نمایند. به کمک این نرم افزار دیگر نیاز نیست تا کاربران از روش های سخت و پیچیده اقدام به ذخیره سازی فایل های فلش نمایید. این نرم افزار یکی از تولیدات شرکت نرم افزاری Dreaming Soft می باشد.از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:
  • ذخیره سازی فایل های تصویری فلش تنها با یک کلیک
  • توانایی ارسال با EMail تنها با یک کلیک
  • قابلیت تهیه عکس از تصاویر فلش تنها با یک کلیک
  • توانایی دسته بندی و مدیریت بر روی فایل های فلش ذخیره شده
  • و … .
و اما در مورد تصاویر فلش این را می توانم بگویم که در بسیاری از وب سایت های اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد. از این تصاویر به عنوان بنر ، تصاویر تبلیغاتی در ابعاد مختلف و حتی پخش فیلم ها و کلیپ های کوتاه نیز استفاده می شود. شاید در بعضی از موارد برای شما نیز این نیاز پیش آمده باشد که قصد ذخیره سازی یک تصویر فلش را داشته باشید.
البته یکی از راههایی که می توان اقدام به ذخیره سازی فایل های فلش نمود و کمی نیز پیچیده می باشد استفاده از سورس کد های صفحات می باشد . به این صورت که با مراجعه به سورس یک صفحه وب و جستجوی لینک فایل های Swf اقدام به پیدا نمودن تصاویر فلش نموده و سپس تصویر مورد نظر خود را از دیگر لینک ها جداسازی کنید و سپس اقدام به دانلود فایل swf نمایید. این روش روشی سخت و غیر متعارف می باشد. امروزه شرکت های نرم افزاری برای رفع این نیاز کاربران اقدام به ساخت نرم افزارهایی برای رفع این مشکل نموده اند.

+ نوشته شده توسط سعید فلاحتی در پنجشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۸۷ و ساعت 18:17 |